Doprovodný program

Váš stánek STARconu?

Vyrábíte nebo prodáváte geek nebo fandomové předměty a chtěli byste je nabídnout našim návštěvníkům? Ozvěte se nám přes kontaktní formulář.

Chci prodávat
Komárovo knihkupectví

Tradiční host našeho tržiště. Nabízí jak nové knihy, tak antikvariát a milou a erudovanou obsluhu.

Caffe Victoria
Cabinet of Sia

Skvělá káva s originální chutí z pardubické pražírny. Kvalitní kávu odebíráme od malé rodinné firmy s dlouholetou tradicí. Obsluha s úsměvem na rtech zajištěna. Přijďte ochutnat

Cabinet of Sia
Cabinet of Sia

Ručně vázané a malované sešity s fandomovou tematikou. Ovšem ráda zpracovávám i steampunkové a hlavně hororové motivy. Jinak je ovšem můj výtvarný záběr širší. Dělám autorské pohlednice, obrazy, nafukovací balonky, nově jsem pořídila plackovač.

Sleeping Beauty
Sleeping Beauty Sleeping Beauty Sleeping Beauty

Sleeping-Beauty je malá módní značka, v jejímž rámci již osmým rokem vznikají originální oděvy, módní doplňky a bižuterie. Ačkoliv je tvorba inspirována především pohádkovými motivy s nádechem historie, vznikají v ateliéru i výrobky ryze steampunkové. Nová kolekce medailonů a broží představená na STARcon, je pojatá v duchu vyřazených kousků z dávno uzavřené manufaktury, které pokryté mourem a patinou čekaly léta na svou příležitost zazářit.

Mona the MadCat
Mona the MadCat

MadCat se již 5 let specializuje na okrasné čelenky s oušky, které jsou vyráběny pouze z umělých kožešin. K vidění jsou však i další chlupaté výrobky v podobě ocásků, rukavic, kapucí nebo šál. Vše vychází ze zakázkové výroby na míru, takže se nebojte zeptat na realizaci svých nápadů!

MAD Doll Studio
MAD Doll Studio

Ručně vyráběné, unikátní steampunkové a fantasy šperky.

501. legie
501. legie

Na stánku 501. legie si budete moci prostudovat informace o této kostýmové organizaci, která sdružuje fanoušky s autenticky vypadajícími kostýmy záporných postav ze světa Star Wars, jejíž členové se pravidelně věnují charitativní činnosti a propagaci tohoto celosvětového fenoménu. Dále si zde budete moci prohlédnout repliku Battle droida B1 v životní velikosti, který Vám toho i hodně poví a i jiné Star Wars props, které stojí za shlédnutí.

TyJáTrek
TyJáTrek TyJáTrek

Divadelní soubor Tyjátrek je dramatické těleso, které se zabývá adaptacemi nejrůznějších děl do světa Star Treku. Pro letošní STARcon si připravili představení Madam Q na motivy světoznámého muzikálu.

Na STARconu (Sconu) hrají již od roku 2007.

Fotokoutek od Mira
Fotokoutek od Mira Fotokoutek od Mira Fotokoutek od Mira

Miro Mikšík je talentovaný fotograf, který fotí nejen reportážní, ale i portrétové fotografie na mnoha akcích včetně STARconu.

Máte super kostým, nebo prostě jen chcete krásnou fotku ze STARconu na památku?

Pak si zapište termín:
Sobota 28. 3. 2020 14:00–18:00

The Royal Manticoran Navy
The Royal Manticoran Navy

The Royal Manticoran Navy: Oficiální fanouškovská asociace knižní série o Honor Harrington, v ČR zastoupená 39. eskadrou, se Vám představí ve formě informačního a náborového stánku na Starconu. Členové 39. eskadry kromě účasti na conech dlouhodobě darují krev a v současné době sponzorují kočku rybářskou v pražské ZOO.

Pochod fantazie
Pochod fantazie Pochod fantazie

Máte kostým, kterým se chcete pochlubit? Chcete dát všem najevo, že máte rádi Sci-fi a fantasy? Pojďte se s námi projít v okostýmovaném zástupu ulicemi Prahy!

Sraz:

  • 11:00 před budovou STARconu, nebo
  • 11:30 u sochy Sv. Václava na Václavském náměstí

Přihlaste se ještě dnes a získejte slevu na vstupném.