< Zpět

Sobota 2. 4. 2022 BETA

STAR linie
09:00–10:00
Beseda s Davidem Weberem – replay
Radek "Flash" Bělina
10:00–11:00
Choreografie světelných mečů
Tess
11:00–12:00
Lower decks
Jiří "Dark" Jaňák
12:00–13:00
Star Trek: Temný směr
Victoria Walderon
13:00–14:00
Stargate a vojenská taktika reálných Tau'ri
Vilém Šváb Janeček
14:00–15:00
Neobvyklé formy cest čase ve Star Treku
Jakub Marek
15:00–16:00
Czech Garrison 501st Legion
16:00–17:00
3D tisk – jak začít a čím tisknout
Bartoloměj "Bárt" Chalupníček
17:00–18:00
Oběžná dráha aneb punk ve Star Treku
Vixlaivant a FSFilm
18:00–19:00
Výstroj a výzbroj nejen SG-1
Tar-ara Istandil
19:00–20:00
Ztracené scénáře Hvězdných válek
Tess
20:00–21:00
Virální videa ve Star Treku
Kateřina "Lina" Jaňáková
21:00–22:00
SGU - Vesmírné sociální drama
Bílá Vrána
22:00–23:00
Slavnostní ceremonie 39. eskadry
39. eskadra
23:00–01:00
Večer písní Klingonských
Grit Du Alatriste
Vědecká linie
 
11:00–12:00
LGBT+ světci v katolickém kalendáři
Terezie "Allarin" Kartáková
12:00–13:00
Jaké to je být Borg?
Věra Oravová
13:00–14:00
Houstone, máme tu problém
Jiří "Dark" Jaňák
14:00–16:00
Oběti špatné vědy v medicíně
Jaromír Šrámek
16:00–17:00
Děti na zakázku
Radka Kremlíková Pourová
17:00–18:00
Nobelovy ceny
Vítězslav Škorpík
18:00–20:00
Hrátky s Newtonem
Miloslav Špecián
Postapo-steampunk linie
 
11:00–12:00
Postapo sporty a hry
Ertai
12:00–13:00
Steampunk na stole aneb Kdo si hraje, nezlobí
Tomáš Volný
13:00–14:00
STEAMPUNK Co to je?
Petra Kamínková
14:00–15:00
Indie má páru
Lucie "Sombra" Lukačovičová
15:00–16:00
Podivné parní lokomotivy
Jiří Linhart
16:00–17:00
Magie na obláčku páry
Františka Vrbenská
17:00–18:00
Tea Duelling
Pavel Brodský
18:00–20:00
Steampunková literatura od A do Z
Martina "Zlyhad" Bellovičová
RPG linie
 
10:00–14:00
From Ashes (10:00)
Jakub “Tierce” Šindelář
 
13:00–17:00
Neznámé břehy, kampaň ve stylu West Marches
Nord
17:00–21:00
From Ashes (17:00)
Jakub “Tierce” Šindelář
RPG Skauraulen
 
10:00–00:00
RPG Skauraulen
Jan Štefka
Akční scéna
 
11:00–15:00
Boarding action
HMS Phantom Group
 
16:00–17:00
Lightsaber Team
Tess
 
18:00–19:00
Šerm se světelným mečem
Prague Saber Academy - Michael Valkovič
 
21:00–22:00
Amatérská Fireshow (venku na nádvoří)
Grit Du Alatriste